Netwerk - Stichting van

logo
Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

ARMEENSE BEDRIJVEN/DIENSTEN
 
📌 Events
◦ House of Events: http://www.houseofevents.nl
◦ Match Made In Heaven: http://matchmadeinheaven.nl
◦ LA Events: http://laevents.nl
◦ Anahit: http://anahit.nl (Soesterberg, NL)
◦ Hayropa: http://hayropa.com (Rotterdam, NL)
◦ HQ Events: http://hqevents.nl (Rotterdam, NL)
◦ LianDeco: http://LianDeco.nl (Zwijndrecht, NL)
◦ Original Weddings: http://originalweddings.nl (Schaijk, NL)
◦ Hayropa: http://hayropa.com (Braamt, NL)
◦ Nelly's Cakes: http://nellys-cakes.com (Zutphen, NL)
◦ Sarofood: http://sarofood.nl (Soest, NL)
◦ Mima Catering: http://bit.ly/MimaCatering
📌 Fashion
◦ Charisma Fashion: http://charismafashion.nl
◦ Exposa Accessorize & Fashion: http://exposa-fashion.nl
◦ Karmaloog: http://karmaloog.com (Amsterdam, NL)
◦ Label 'Armeni’: http://www.armeni.nl (Rotterdam, NL)
◦ Superstation en smashed-lemon: http://www.super-stition.com (Amsterdam, NL)
📌 Fitness / Sportschool
◦ Crossfit Keistad: http://www.crossfitkeistad.nl (Amersfoort, NL)
📌 Foto & Video
◦ Gor Aslanian: http://goliani.com
◦ Lilit Hakobyan: http://www.love2cre8.com (Den Haag, NL)
◦ Hovik Media: http://hovikmedia.nl
◦ Sarkis Pnjoyan: http://studioayg.com
◦ Armen Video: http://armenvideo.be
◦ Ashot Video: http://ashotvideo.com
◦ DA Style: http://da-style.nl
◦ AVPstudio: http://avpstudio.be
◦ Studio Succes: http://studiosucces.nl
◦ Armenak Fotografie: http://bit.ly/ArmenakFotografie
◦ Silviya: www.silviya.nl (Amsterdam, NL)
◦ Aadigital Aram: http://bit.ly/AadigitalAram
◦ Fotovideo Amor Bij Agop: http://bit.ly/AmorBijAgop
◦ TNGroup: +32484841056 / +31651536749
◦ Miqstudio: +32487362710 / +32487720154
📌 Gezondheid & Schoonheid
◦ Unibalance: http://unibalance.nl (Breda, NL)
◦ Wellness centrum Akhtamar: http://akhtamar.nl (Bussum, NL)
◦ Beautysalon Anoush: http://beautysalonanoush.nl (Harderwijk, NL)
◦ Masseur aan Huis: http://masseuraanhuis.nl
◦ Schoonheidssalon Meriko: 0634256691 (Amersfoort, NL)
◦ Schoonheidssalon Margarita: 0623698015 (Papendrecht, NL)
◦ Gouden Zorg (zorginstelling): 0633085888 (Amersfoort, NL)
◦ Ararat zorginstelling: 0633085888 (Almelo, NL)
◦ Angel’s Beauty & Skincare: http://www.angelsbeautyandskincare.nl (Den Bosch, NL)
◦ Schoonheidssalon La Maison Liana: http://bit.ly/LaMaisonLiana (Kampen, NL)
◦ Sun & Beauty Ani (0648901938): http://bit.ly/SunBeautyAni (Harderwijk, NL)
◦ Diëtistenpraktijk Noer: http://dietiste-noer.nl (Nijmegen, NL)
📌 Import & Export
◦ VagaVita: http://vagavita.nl (Zwanenburg, NL)
📌 IT Diensten
◦ Bytes Back Data Recovery: http://bytesbackdatarecovery.nl (Utrecht, NL)
◦ ED Security Systems: http://www.ed-securitysystems.nl (Tilburg, NL)
◦ PilotGEV: http://pilotgev.nl (Bilthoven, NL)
◦ Pladinum (hosting provider): https://pladinum.com (Rotterdam, NL)
📌 Juwelier
◦ Hayko jewels: http://haykojewels.com (Nijmegen, NL)
◦ Sarkouyan Diamonds: https://sarkouyandiamonds.com (Amsterdam, NL)
◦ Yervant Papazian: http://yerogold.nl (Almelo, NL)
📌 Kapper
◦ Kapsalon Sara: 0206189296 (Amsterdam, NL)
◦ Lilit Flowers & Hairstyling: http://lilit.nl (Spijkenisse, NL)
◦ Ani Hairstyle: 040-2440330 (Eindhoven, NL)
◦ Barbershop 7: http://barbershop7.nl (Nederweert, NL)
◦ Kapsalon Baron: http://bit.ly/KapsalonBaron (Bodegraven, NL)
◦ Angels Beauty Salon: Angelsbeautysalon.nl (Arnhem, NL)
◦ Jeanabelle: http://bit.ly/Jeanabelle (Amersfoort, NL)
◦ Kapsalon Hovo: http://www.kapsalonhovo.nl (Rhenen, NL)
◦ De Kapperette: http://bit.ly/Kapperette (Rijssen, NL)
◦ Hair stylist Chrisof Mjan: http://bit.ly/ChrisofMjan (Amsterdam, NL)
◦ Beauty Touch by Anton: http://www.beautytouchbyanton.nl (Almelo, NL)
📌 Klussenbedrijf / Aannemers
◦ ARVA Schilders: http://arvaschilders.nl (Maarssen, NL)
◦ ARVA Totaal: http://arvatotaal.nl (Maarssen, NL)
◦ Klusbedrijf Ark van Noach: 0644263141 (Heerhugowaard, NL)
◦ Klussenbedrijf AVW: http://klussenbedrijfavw.nl (Papendrecht, NL)
◦ Tns Klussenbedrijf: http://bit.ly/TnsKlussenbedrijf (Oss, NL)
◦ Inex Schilderwerken: 0647246220 (Sluis, NL)
◦ HaySchildersbedrijf: http://www.hayschildersbedrijf.nl (Krimpen aan den IJssel, NL)
◦ Stadshagen Expres: http://www.stadshagenexpres.nl (Zwolle, NL)
◦ Nwer Davtyan: 0617998693 (Amsterdam, NL)
◦ Aannemersbedrijf Garant: http://aannemersbedrijfgarant.nl (Papendrecht, NL)
📌 Kunstenaar
◦ Serob Darbinian: http://darbinian.com (Nijkerk, NL)
◦ Anna Tananyan: http://annatananyan.com
◦ Art of Elyanor: http://bit.ly/ArtofElyanor
◦ Vag Nar: http://bit.ly/VagNar
📌 Lavash (Armeens Brood)
◦ Bakkerij Gouden Graan (Lavash): http://goudengraan.nl
◦ Armeens Lavash, €5/kilo: 0634458904 (Den Bosh, NL)

📌 Administratie
◦ GL Administratie: http://gladministratie.nl (Oldenzaal, NL)
◦ GL Advisory: http://gl-advisory.nl (Oldenzaal, NL)
◦ Sara Boekhouding en Advies: 0624352515
📌Advocaat
◦ Advocatenkantoor Servaas: http://servaasadvocaat.nl (Amsterdam, NL)
◦ Perspectief Advocatuur: http://www.perspectiefadvocatuur.nl (Almelo, NL)
◦ Gor Gabrelian: https://www.honoreadvocaten.nl (Utrecht, NL)
◦ Der Bedrosian: https://www.derbedrosian.nl (Enschede, NL)
◦ Rima Jengibarjan: https://www.plasbossinade.nl (Groningen, NL)
📌 Architect
◦ Arman Kayhan Architecten: http://armankayhan.com (Amstelveen, NL)
📌 Auto-Garage / Verkoop / Onderhoud
◦ HTS Group: http://hts-group.nl (Utrecht, NL)
◦ Autobanden Schinkel: http://autobandenschinkel.nl (Amsterdam, NL)
◦ Garage Edgar: 0226426845 (Obdam, NL)
◦ Spo Auto`s: http://spoautos.nl (Nijkerk, NL)
◦ Randstad Auto's en Banden: 0655367358 (Honselersdijk, NL)
◦ Autobedrijf EmilCars: www.emilcars.nl (Breda, NL)
◦ Tint Pro: http://www.tint-pro.nl (Deventer, NL)
◦ ADESO Trucks: https://www.adesotrucks.com (Enschede, NL)
◦ SPO auto en bandenservice: http://www.spobanden.nl (Almere, NL)
◦ Autogarage Hay: http://www.autogaragehay.nl (Leeuwarden, NL)
◦ Bandenservice Vught: http://www.bandenservicevught.nl (Vught, NL)
◦ Autobedrijf SAM Rijssen: http://bit.ly/SamRijssen (Rijssen, NL)
◦ Autopoetsbedrijf Nogri Cars: http://nogricars.nl (Etten-Leur, NL)
◦ Andranik Autoservice: http://www.autoserviceandranik.nl (Almelo, NL)
📌 Autorijschool
◦ Autorijschool Sarian: http://ars-sarian.nl (Baarn, NL)
◦ Rijschool Mosso: http://rijschoolmosso.nl (Ede, NL)
◦ Auto theorie SlaagSnel: www.slaagsnel.nl (Amsterdam / Utrecht, NL)
◦ Rij Secure: http://rijsecure.nl (Arnhem, NL)
◦ Autorijschool Zhora: http://autorijschoolzhora.nl (Amersfoort, NL)
◦ Rijschool Go-Mar: http:/rijschoolgomar.nl (Zwolle, NL)
◦ Art Rijschool: http://www.artrijschool.nl (Duivendrecht, NL)
◦ Auto theorie SlaagSnel: www.slaagsnel.nl (Amsterdam,Utrecht,NL)
◦ Blitz Autorijschool: http://autorijschoolblitz.nl ('s-Hertogenbosch, NL)
◦ Solide rijschool: 0616543923 (Deventer, NL)
◦ Rijschool Horizon: http://rijschoolhorizon.nl (Oegstgeest, NL)
◦ Rijschool Solide: 0616543923 (Deventer, NL)
📌 Bakkerij & Patisserie | Bakery & Pastry Shop
◦ Milachocolata: http://milachocolata.nl (Den Haag, NL)
◦ Bakkerij Gouden Graan: http://goudengraan.nl (Almelo, NL)
📌 Barbecue
◦ Hamegh Xorovac Qjabab Qjufta: +31612918884 (Meppel, NL)
◦ Art Barbecue (Haikakan utestner): http://art-bbq.nl (Zwolle, NL)
📌 Beveiliging
◦ Imperial Security & Safety: http://imperialsecurity.nl (Groningen, NL)
◦ ED Security Systems: http://ed-securitysystems.nl (Tilburg, NL)
📌 Café & Restaurant / Feestzaal
◦ Armeens Restaurant Ararat: http://ararat-nijmegen.nl (Nijmegen, NL)
◦ Qwibus: http://qwibusamersfoort.nl (Amersfoort, NL)
◦ Restaurant Joyah: http://joyah.nl (Baarn, NL)
◦ Restaurant La Bella: la-bella-eindhoven.nl (Eindhoven, NL)
◦ Diamond Hall: http://diamondhall.nl (Braamt, NL)
◦ Café Het Plein: http://cafehetplein.nl (Braamt, NL)
◦ DIDO Events: www.didoevents.nl (Amsterdam, NL)
◦ El Caso: http://elcasotilburg.nl (Tilburg, NL)
◦ Poolcafé Hart Van Utrecht: http://www.poolenutrecht.nl (Utrecht, NL)
◦ Sale e Pepe: www.saleepepe.nl (Amsterdam, NL)
◦ Restaurant & Pizzeria Malibu: http://malibu-restaurant.be (Bilzen, BE)
◦ Restaurant Eastfood: http://eastfood.be (Brussel, BE)
◦ SPO Zaalverhuur: http://www.spobanden.nl/zaalHuren (Almere, NL)
◦ Bella Maria: http://bit.ly/BellaMaria (Kampen, NL)
◦ Ararat Cuisine: http://bit.ly/AraratCuisine (Amsterdam, NL)
◦ Bistro De Overkant: http://bistrodeoverkant.nl (Doorn, NL)
◦ Zaalverhuur Circlestrate: www.circlestrate.nl (De Zilk, NL)
◦ Restaurant Napoli: http://napoli-best.nl (Best, NL)
📌 Catering / Fruit / Gebak / Salade / Delicatessen
◦ Anahit: http://anahit.nl (Soesterberg, NL)
◦ Anargo Design: http://anargo.nl (Rotterdam, NL)
◦ Nelly's Cakes: http://nellys-cakes.com
◦ Armina Salades: http://arminasalades.nl (Almen, NL)
◦ Asya Design: http://asya-design.123website.nl
◦ Lian Deco: http://bit.ly/LianDeco
◦ Sarofood: http://sarofood.nl (Soest, NL)
◦ Mima Catering: http://bit.ly/MimaCatering
◦ Aniwedding: http://bit.ly/Aniwedding (Zwolle, NL)
◦ Décoration Culinaire: http://bit.ly/DécorationCulinaire
◦ Armeense bakkerij: 0634256691 / http://bit.ly/ArmeenseBakkerij (Amersfoort, NL)
◦ Armeense Horeca: http://bit.ly/ArmeenseHoreca
◦ Armine & Shant: +31631382529
◦ Gayane (Taart / Gebak): +31619050570
◦ Tsolak: 0616801450 (Breda, NL)

📌 Makelaar
◦ Lilit Home Makelaardij: http://lilithome.nl (Rotterdam, NL)
◦ Exhome: http://exhome.nl
📌 Make-up
◦ VardVisagie: http://bit.ly/VardVisagie (Amersfoort, NL)
◦ Limali Beauty: http://bit.ly/LimaliBeauty
◦ Anna M.: http://bit.ly/AnnaAngin
◦ MKlashes: http://bit.ly/MKlashes
◦ Satenik Vardazaryan (Make-up): http://bit.ly/SatenikVardazaryan
◦ Silva Nasri Visagie (0642287612): http://bit.ly/SilvaNasri
◦ Silva Silvart: http://bit.ly/SilvaSilvart (Almelo,NL)📌 Media
◦ Geworg Entertainment: http://geworg.com
◦ Known by Nika: http://bynika.nl
◦ Kino Media Company: http://kinomediacompany.com (Barneveld, NL)
◦ Voorbeeld Allochtoon: http://voorbeeld-allochtoon.nl
◦ Niderlandakan Oragir: http://bit.ly/NiderlandakanOragir
📌 Muziek (Zanger / DJ)
◦ Papken Kevorkian: http://bit.ly/PapkenKevorkian
◦ Raffi Mardoyan: http://bit.ly/RaffiMardoyan
◦ Artak & Geworg: http://geworg.com
◦ Davo & Gevo: http://bit.ly/DavoGevo
◦ Vrej Sahagian: http://bit.ly/VrejSahagian
◦ Mello Bedrosian: http://bit.ly/MelloBedrosian
◦ Aristakes Jessayan: http://aristakes.nl
◦ Yervant Papazian: http://bit.ly/YervantPapazian
◦ Vahe Kaprilian: http://bit.ly/VaheKaprilian
◦ Nara Noian: http://nara-noian.com/fr/
◦ Marat Jeremian (Dhol): http://bit.ly/MaratJeremian
◦ DJ Armani: http://Djarmani.nl
◦ DJ Tarison: +32484841056
◦ DJ Artak: http://bit.ly/DjArtak
◦ DJ Shant: http://bit.ly/DjShant
📌 Onderwijs
◦ Highscore Huiswerkbegeleiding & Bijles: www.high-score.nl (Amsterdam, NL)
📌 Reis
◦ Yan Travel: www.yantravel.nl
📌 Schoonmaakbedrijf
◦ ATSH-Europa: 0786457648 (Papendrecht, NL)
◦ Mywash: http://mywash.nl
📌 Taart
◦ Nelly's Cakes: http://nellys-cakes.com (Zutphen, NL)
◦ Anargo Design: http://anargo.nl (Rotterdam, NL)
◦ Diana Cakes: http://bit.ly/Diana-Cakes
◦ Roza's Taarten: http://bit.ly/RozasTaarten
◦ Suzan’s Taarten: http://bit.ly/SuzansTaarten
◦ Taart Deco Mariam: http://taartdecomariam.nl
◦ Lilia Taarten: http://taarten.wix.com/lilia
◦ Silvis Taarten: http://silvis-cake.com
◦ Dream Decoration: http://dreamdecoration.eu
◦ Asya Design: http://asya-design.123website.nl
◦ Décoration Culinaire: http://bit.ly/DécorationCulinaire
◦ Angelica Taarten: http://bit.ly/AngelicaTaarten
◦ Diana Cakes: http://bit.ly/Diana-Cakes
◦ Hasmiks Taarten: http://bit.ly/HasmiksTaarten (Groningen, NL)
◦ Gayane (Taart / Gebak): +31619050570
📌 Tandheelkunde
◦ Natuurlijk Tandtechniek: http://natuurlijktandtechniek.nl (Veenendaal, NL)
◦ Mondhygiëniste Dinxperlo: http://bit.ly/Dinxperlo_NL (Dinxperlo, NL)
📌 Tolk / Vertaalbureau
◦ Anahit Petrosian: 0629046385
📌 Transport
◦ Dvin Transport: http://dvin.nl (Utrecht, NL)
◦ HTS Group: http://hts-group.nl (Utrecht, NL)
◦ AMD Transport: http://amdtransport.nl (Amersfoort, NL)
◦ AruGa Trans: 0630513058 (Haarlem, NL)
◦ JML Transport: 0611565248 (Hengelo, NL)
◦ Simpel Express: http://www.simpelexpress.nl (Amersfoort, NL)
◦ Easy Logistics: 0650743855 (Groningen, NL)
◦ Royal Taxi: http://www.royal-taxi.nl
◦ G4G Express: http://g4gexpress.nl (Almelo, NL)
◦ Yerevan Transport: http://yerevantransport.nl (Nieuwegein, NL)
◦ Taxi FIJN: http://bit.ly/TaxiFIJN (Doetinchem, NL)
📌 Verhuur
◦ Verhuur Licht Geluid: http://verhuurlichtgeluid.nl (Rotterdam, NL)
◦ Monster Sound: https://monstersound.nl
◦ Mascotte verhuur: http://bit.ly/MascotteVerhuur
📌 Versiering
◦ Anargo Design: http://anargo.nl (Rotterdam, NL)
◦ Lian Deco: http://bit.ly/LianDeco
◦ Lilit Flowers & Hairstyling: http://lilit.nl (Spijkenisse, NL)
◦ Asya Design: http://asya-design.123website.nl
◦ Cherry Creations: http://bit.ly/CherryCreations ('s-Hertogenbosch, NL)
◦ Bella Rose (flowerboxen): http://bella-rose.nl (Duiven, NL)
📌 Web / Design / Reclame
◦ A3 Studio: http://a3studio.nl (Alkmaar, NL)
◦ Watermeloen: http://watermeloen.eu (Vught, NL)
◦ Studio Lusin: http://lusin.nl (Elburg, NL)
◦ Simoni: http://simoni.nl (Rotterdam, NL)
◦ Inura Websolutions: http://inurawebsolutions.com (Eindhoven, NL)
◦ Zjam Royal Graphic Design: http://zjamroyal.com (Zaandam, NL)
◦ A-Media Reclame: http://www.amediareclame.nl (Nieuwegein, NL)
◦ PilotGEV: http://pilotgev.nl (Bilthoven, NL)
📌 Winkel / Webshop
◦ CCCP Markten: http://cccpmarkten.nl (Amsterdam / Utrecht, NL)
◦ Marina Markt: Operaplein 17, 3816JB (Amersfoort, NL)
◦ Arax Market: http://bit.ly/AraxMarket (Almelo, NL)
◦ Slavjanski Dvor (Supermarkt): http://slavjanskidvor.nl (Utrecht, NL)
◦ Priwet Rossia: www.priwetrossia.nl (Amsterdam, NL)
◦ Hayfood: (Online supermarkt): www.Hayfood.nl
◦ Bella Rose (Flowerboxen): http://bella-rose.nl (Duiven, NL)
◦ FlowersbyNK (Flowerboxen): http://bit.ly/FlowersbyNK
◦ Noyanland (Wijnen): http://www.noyanland.com (Amersfoort , NL)
◦ Sanidutch (Badkamer & Tegels): http://bit.ly/Sanidutch (Enschede, NL)
◦ 1001Drank: https://www.1001drank.nl (Utrecht, NL)
◦ Houthandel Fixet: 0633085888 (Renkum, NL)
◦ Maas Computers: https://www.maascomputers.nl
◦ BeldBrace (bracelets): http://bit.ly/BeldBrace
◦ Arthur Tweewielers: http://www.arthurtweewielers.nl (Utrecht, NL)
◦ Exposa Fashion: http://www.exposa-fashion.nl (Amersfoort, NL)
Volg ons op Social Media
Bezoekadres:
Wijkcentrum Villa Nova Nijmegen
3e van Hezewijkstraat 2
6542 JP Nijmegen
Tel.  +31 (0) 6 16 146 209
Postadres:
Uilenborgstraat 5
6535RG Nijmegen
KvK 09125813
IBAN: NL62ABNA0622491997
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu